Wyprzedaż koszulek męskich

Lokal odkupiłem od człowieka, który sprzedawał wcześniej ubrania. Zmienił branżę i przeniósł się do innej części miasta. Lokal nabyłem w atrakcyjnej cenie i poprzedni właściciel zostawił kilka rzeczy w magazynie. Ode mnie zależało, co z tym wszystkim zrobię.

Tanie koszulki bawełniane w ofercie sklepu

koszulka męska bawełnianaPoprzedni właściciel zostawił mi dość spory prezent w postaci kilkunastu kartonów z koszulkami męskimi. Z racji tego, że prowadziłem sklep z odzieżą męską, to nie pogardziłem tym towerem. To właśnie taka koszulka męska bawełniana była produktem najchętniej kupowanym, więc miałem świadomość, że będę miał z tego dość spore zyski. Sprawdziłem wszystkie koszulki i od razu zauważyłem, że były markowe. Wykonane one zostały z najlepszej jakości bawełny, co jeszcze bardziej podwyższało ich wartość. Uznałem, że wrzucę je na wyprzedaż, bo przecież nie kupiłem ich, więc zysk ze sprzedaży nie miał dla mnie aż tak dużego znaczenia. Kiedy już się urządziłem w nowym lokalu, to otworzyłem sklep. Zachętą do zakupów miały być koszulki bawełniane w mocno obniżonych cenach. Klienci pozytywnie reagowali na słowo wyprzedaż, dlatego miałem świadomość, że mój sklep będzie często odwiedzany. Koszulki wystawiłem w tak niskiej cenie, że klienci kupowali po kilka a nawet kilkanaście sztuk na raz. Wszystkie koszulki udało się sprzedać w przeciągu tygodnia, co było dobrym wynikiem. Dla mnie był to czysty zysk, który był sporej wysokości. Sklep z odzieżą męską zrobił dobre wrażenie na mieszkańcach.

Znalazłem namiar na producenta tych koszulek, ponieważ jak skończyła się wyprzedaż, to klienci o nie dopytywali. Zacząłem je zamawiać, gdyż świetnie się sprzedawały. W sklepie oferowałem tylko odzież męską, ale mimo to na brak klientów nigdy nie mogłem narzekać.