Zabawki z Bobem Budowniczym

Wszyscy rodzice chcą dla swoich dzieci to co najlepsze. Począwszy od wyprawki niemowlęcej aż po zabawki. Te zawsze kupujemy od sprawdzonych producentów.  Wszystkie zabawki muszą być wolne od substancji rakotwórczych czyli ftalanów, zatem muszą mieć wszystkie atesty i certyfikaty. Renomowaną firmą produkującą bezpieczne zabawki jest firma Fisher Price.

Ciężarówka z Fisher Price

bob budowniczy ciężarówka fisher-priceWszystkie dzieci w szczególności chłopcy znają i lubią Boba Budowniczego. Zabawki z tej bajki są uwielbiane przez małych i dużych chłopców. Najpopularniejsza zabawka z tej serii to ciężarówka. Zabawka Bob Budowniczy ciężarówka Fisher-Price posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa. Chłopcy uwielbiają zabawę ciężarówką transportową, która posiada skrętne kola i wysuwaną rampę. Do ciężarówki można załadować aż 9 samochodzików z serii Bob Budowniczy. Ten samochód można kupić praktycznie w każdym sklepie z zabawkami lub akcesoriami dla dzieci. Możemy go również zakupić on line. Koszt ciężarówki to około 50 zł. Oczywiście w podstawowym zestawie nie ma dodatkowych figurek czy też innych autek. Ciężarówka jest koloru granatowego a jej przyczepa koloru niebieskiego. Wymiary ciężarówki Bob Budowniczy Fisher Price to 43x 8,5x 18 cm. Jest zatem idealna dla małych chłopców. Zabawa trzy piętrową transportową ciężarówką daje frajdę wszystkim dzieciom. Zabawka w oryginalnym opakowaniu idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki z postaciami z bajek zawsze cieszą się szczególnym powodzeniem u wszystkich dzieci. Dlatego wiele producentów wypuszcza na rynek akcesoria i zabawki właśnie z konkretnych bajek. Wśród chłopców od wielu lat króluje postać Boba Budowniczego. Natomiast ciężarówka z serii Fisher Price z tą postacią jest najczęściej kupowaną ciężarówką dla chłopców.