Zalety siedmiodniowych wkładów do zniczy

Niedawno śmiercią tragiczną zginęła moja babcia. Niby nie była ona już najmłodsza, ale i tak jej odejście było dla mnie szokiem. Kilka dni temu udało mi się postawić jej bardzo ładny, kamienny nagrobek. Teraz zdecydowałam się go udekorować kwiatami oraz zniczami. Kupiłam duże, eleganckie znicze, a teraz chciałam dokupywać do nich wkłady i co kilka dni wymieniać.

Potrzebowałam solidnych wkładów do zniczy

7 dniowe wkłady do zniczyZawsze stawiam na to, aby kupować wysokojakościowe produkty. Tej samej zasady chciałam się trzymać przy wyborze wkładów do zniczy. W sklepie do którego się udałam od razu rzuciły mi się w oczy 7 dniowe wkłady do zniczy. Byłam zdziwiona, że wkład może tak długo się palić. Zapytałam się o to sprzedawczyni. Powiedziała mi ona, są to wysokojakościowe i niezwykle wydajne wkłady olejowe, które powoli i równomiernie się palą nawet przy bardziej złej pogodzie. Są odporne na dużą wilgotność (na przykład podczas deszczu), a także silne wiatry. Bardzo dobrze palą się także w przypadku wysokich temperatur. Duża w tym zasługa knotów, które są bawełniane. Wielu klientów bardzo je chwali, ponieważ są wysokojakościowe i ekonomiczne. Jeden znicz kosztuje zaledwie kilka złotych. Zdecydowałam się je zakupić i szybko przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Kupiłam od razu kilkanaście sztuk i raz w tygodniu chodziłam na cmentarz wymieniać wkład na nowy.

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby któryś z kupionych przeze mnie wkładów nie wypalił się do końca. Płomień ze świecy olejowej nie kopcił szkła, dlatego nie musiałam zbyt często myć szklanych zniczy, co również było dla mnie istotne. Dodatkowo nie mogłam nie zwrócić uwagi na to, że są one naprawdę solidnie wykonane z dużą starannością oraz precyzją. Cieszę się, że udało mi się je zakupić w tak niskiej cenie.