Zaprojektowanie długopisów reklamowych

Prezes firmy, w której pracowałem był oszczędnym człowiekiem. Nie lubił wydawać pieniędzy na rzeczy, które byli w stanie samodzielnie wykonać jego pracownicy. Ja miałem najwięcej obowiązków, ale to mi odpowiadało, bo pracy nigdy nie miałem czasu się nudzić.

Idealny projekt długopisów reklamowych 

długopisy reklamowe warszawaPrezes chciał zamówić długopisy firmowe, ponieważ miał wybrać się na targi handlowe, jednak uznał, że z własnym projektem reklamy wyjdzie  taniej i zlecił mi to zadanie. Nie miałem pojęcia jak zaprojektować reklamę na długopisie, gdyż nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale musiałem to zlecenie wykonać. Były firmy, które wykonywały długopisy reklamowe Warszawa przecież miała bogatą ofertę. Prezesa to jednak nie interesowało. Kupił on długopisy w promocyjnej cenie i mi to pomogło, ponieważ wiedziałem jak zaprojektować reklamę, by była czytelna. Chciałem, żeby na długopisie znalazło się logo firmy, numer kontaktowy i adres strony internetowej. Uważałem, że były to podstawowe i wystarczające informacje. Długopis reklamowy z takim projektem był idealny w mojej ocenie. Sprawdziłem jak wyglądały takie długopisy w innych firmach i okazało się, że mój projekt był całkiem niezły. W sumie, to mógłbym się tym zajmować się zawodowo. Prezesowi zaprezentowałem swój pomysł i mu się on spodobał. Kazał od razu znaleźć firmę, która miała zająć się nadrukowaniem na długopisach zaprojektowanej przeze mnie reklamy. Wszystko załatwiłem i firma posiadała profesjonalne długopisy reklamowe. 

Targi były udane, ponieważ wielu klientów zainteresowała oferta firmy. Prezes rozdał wszystkie długopisy reklamowe. Została mu jedna sztuką, którą sobie zostawił. Cieszyłem się, że zaprojektowany przeze mnie długopis tak mu się podobał. Był to dla mnie ogromny sukces.