Zastosowanie urządzeń do kanalizacji

Pracując w firmie zajmującej się profesjonalnie drożnością rur odpływowych widziałem już wiele rzeczy. Kanalizacja jest jedną z najważniejszych instalacji w budynku mieszkalnym. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że o jej stan należy dbać równie mocno jak o inne instalacje w budynku.

Zarabiamy wykorzystując urządzenia do kanalizacji

urządzenia wuko - kanalizacjaNajczęściej otrzymujemy telefony od klientów w momencie gdy dochodzi do niedrożności instalacji odpływowej. Rzadko zdarzają się telefony od klienta, który chciałby sprawdzić stan swojej instalacji lub zlecić jej okresowy przegląd. Dzięki temu zakładając firmę mogliśmy ściśle określić jej model biznesowy. Naszym głównym pionem firmy jest tak zwane pogotowie kanalizacyjne. Działa to na zasadzie pogotowia gazowego. Dostajemy telefon od klienta, który ma problem ze swoją instalacją a następnie wysyłamy na miejsce ekipę, która ma za zadanie jak najszybciej zlokalizować i usunąć problem. Narzędzia, które mamy w firmie są najwyższej jakości – nie możemy sobie pozwolić na sytuację, w której pogotowie kanalizacyjne dojedzie na miejsce a sprzęt odmówi posłuszeństwa. Jednymi z najczęściej używanych narzędzi w naszej pracy są urządzenia wuko – kanalizacja oraz klucze francuskie – hydraulika. Grupą docelową naszej firmy są osoby zamożne. To właśnie dla nich świadczymy usługi express. Dzięki temu nie musimy mieć wielu zleceń – wystarczą zlecenia od wąskiej grupy osób. Ostatnio podpisaliśmy umowę na obsługę pewnego osiedla, które zapewni nam stałe źródło dochodu. W swojej firmie korzystam z różnego rodzaju narzędzi.  Dzięki tym narzędziom jesteśmy w stanie usunąć dziewięćdziesiąt procent usterek. Resztę wyposażenia stanowi standardowy sprzęt: śrubokręty, wkrętarki, pilarki itp. Mamy również auto służbowe, którym wozimy ekipę oraz sprzęt.

Myślę, że jako firma trafiliśmy w niszę, którą udało się nam zaspokoić. Zauważyliśmy popyt na pewnego rodzaju niestandardowe usługi oraz zapewniliśmy podaż. Klienci są bardzo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług i przyznają, że takiej oferty brakowało na rynku.