Zdjęcia produktów – zlecenie

Byłem fotografem i z racji tego już miałem sporo zleceń. W dzisiejszych czasach praca fotografa jest szczególnie ważna zwłaszcza w czasach, kiedy praktycznie wszyscy mają smartfony z dobrymi aparatami więc trzeba potrafić się przebić w branży.

Fotograf w dzisiejszych czasach

fotografia produktowa warszawa

Bycie fotografem produktowym to jeszcze większe wyzwanie z tego względu, że trzeba posiadać duże doświadczenie w wykonywaniu ujęć produktów, które chce firma promować. Im będą to zdjęcia ładniejsze, tym na pewno towar sprzedawać się będzie o wiele lepiej. Dlatego też po pracy czytam różnorodne artykuły o tego rodzaju fotografii i wiem, że rozwijam się w dobrym kierunku. Fotografia produktowa Warszawa to dość konkurencyjna branża, w której mam nadzieję odnajduję się bardzo dobrze. Rozmawiam nawet czasem z moimi konkurentami i wymieniamy się doświadczeniami odnośnie wykorzystywanego sprzętu do wykonywania takiej fotografii, a także różnych innych sztuczek, które są przydatne w zawodzie. Nawiązuję współpracę między innymi z firmami produkcyjnymi oraz sklepami internetowymi, które potrzebują wielu zdjęć na co dzień. Ostatnio nawet trafił mi się dość duży klient posiadający kilkaset produktów swoim sklepie online i chciał do każdego mieć indywidualne zdjęcie, które będzie odpowiednio obrobione i przekazane w terminie. Podpisaliśmy więc kontrakt na kilka miesięcy, który był dla mnie bardzo intratny, dlatego postanowiłem przyłożyć się do zadania i dać z siebie wszystko.

Tyle zdjęć to naprawdę kawał roboty, dlatego też odpowiednio wyceniłem swoją pracę. Całe szczęście, że fotografia produktowa to był zawód, który się bardzo opłaca w dzisiejszych czasach i można na nim sporo zrobić, jeśli tylko posiada się odpowiednie umiejętności i sprzęt. Mając to wszystko można spokojnie sprostać każdemu oczekiwania klienta.