Zlecenie wykonania reportażu ślubnego

Wiadomo, że jak bierze się ślub to jest z tym sporo pracy i nie raz niemało zamieszania. U nas tak właśnie było, ale tylko dlatego, że wszystko załatwialiśmy na ostatnią chwilę. Marlenie marzyły się różne atrakcje i większość z nich udało się jednak zrealizować.

Profesjonalne wykonanie reportażu

profesjonalny reportaż ślubny w BydgoszczyMarlenie przede wszystkim marzył się taki profesjonalny reportaż ślubny w Bydgoszczy i postanowiłem sobie, że zrobię wszystko, żeby jej taki reportaż załatwić. Nie miałem żadnych znajomości a profesjonaliści trochę sobie liczyli. Mieliśmy ograniczony budżet i tym trudniej było mi znaleźć kogoś odpowiedniego. Zacząłem przeszukiwać oferty na portalu internetowym. Było tam mnóstwo młodych osób, które robiły takie reportaże ślubne i niewiele sobie liczyli za swoje usługi. Zainteresował mnie chłopak, który udostępnił do wglądu jeden ze swoich reportaży. Był on wykonany bardzo profesjonalnie i wiedziałem, że spodoba się mojej przyszłej żonie taki reportaż. Zadzwoniłem na wskazany numer telefonu i umówiłem się na spotkanie. Na moje szczęście miał wolne terminy i postanowiłem podjąć z nim współpracę. Moja narzeczona Marlena nie miała o niczym pojęcia, ponieważ zdecydowałem, że będzie to niespodzianka, o której dowie się dzień przed ślubem. Chłopak w międzyczasie pokazał mi inne swoje reportaże i wszystkie były dobrze wykonane. Dobrze, że zdecydowałem się zajrzeć na tę stronę internetową, ponieważ obawiam się, że w przeciwnym razie nie udałoby mi się znaleźć nikogo za takiego pieniądze.

Kiedy przed ślubem powiedziałem Marlenie o niespodziance, to poprawiłem jej nastrój. Była nieco zestresowana co było zrozumiałe, ale na wieść o reportażu od razu wszystko się zmieniło. Zrobiłem jej największą niespodziankę. To było dla niej szalenie ważne.