Kupno białej bluzki z falbanami

Pracowałam w kancelarii prawniczej jako sekretarka. W pracy musiałam być zawsze elegancko ubrana, ponieważ przyjmowałam wszystkich klientów i interesantów, zanim szef mógł ich gościć u siebie w pokoju. Wymagano ode mnie, abym zawsze miała na sobie elegancką białą bluzkę. Ostatnio przejrzałam swoją szafę i doszłam do wniosku, że przydałoby mi się kupić jakąś nową bluzkę do pracy.

Poszukiwania eleganckich białych bluzek

bluzka biała z falbanamiZależało mi na tym, aby nie była to „zwykła” biała bluzka jakich miałam już kilkadziesiąt. Chciałam znaleźć coś eleganckiego, a zarazem stonowanego bez żadnego dekoltu czy prześwitującego materiału. W jednym sklepie do którego się udałam bez problemu znalazłam taką bluzkę, jaką chciałam sobie kupić. Była to bluzka biała z falbanami. Dzięki falbaną, które znajdowały się na wysokości brzucha, bluzka bardzo dobrze kryła niedoskonałości mojego ciała. Wyglądałam w niej bardzo szczupło. Najważniejsze było dla mnie to, że bluzka miała krótki rękaw i nie przylegała ściśle do ciała. Dzięki temu miałam pewność, że nie będę się w niej zbytnio pocić. Tym bardziej, że była wykonana z materiału, który przepuszczał powietrze. Była ona bardzo delikatna i miękka w dotyku. Mimo tego, można ją było prać i suszyć mechanicznie. Zdecydowałam się ją zakupić, ponieważ była dostępna w niskiej, atrakcyjnej cenie i sprzedawczyni zapewniła mnie, że to naprawdę duża obniżka w stosunku do ceny regularnej.

Założyłam ją do pracy już na następny dzień. Była bardzo wygodna, a co najważniejsze zupełnie nie krępowała moich ruchów. Mimo ponad dziesięciu godzin jakie musiałam spędzić tego dnia przy biurku, było mi w tej bluzce bardzo wygodnie. Okazało się również, że po praniu nie wymaga ona prasowania, co było dla mnie bardzo praktycznym rozwiązaniem.